Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen op rendszert ajánlotok...

Milyen op rendszert ajánlotok a konfigomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem vagyok valami otthon az oprendszerek terén ezért, megkérdezném tőletek, hogy milyen Operációs rendszert ajánlotok a gépemre ? A másik kérdésem, hogy haveromnál megfigyeltem, hogy pl Vista alapból olyan 400 magát eszik kb, de ha felrakja az SP2-t akkor már 800-900 ? Szal ez miért van, mi eszik ennyit ?


AMD Athlon 64 x2 4600+ (2x2.4 GHz)

2 GB DDR2

Gigabyte Nvidia 220 GT (1GB)


2011. nov. 16. 06:00
 1/3 anonim ***** válasza:

vistát nem ajánlom csak a baj van vele...


xp 32bit és win7 32bit most simán jó a gépedre.

ha később bővíteni akarod a gépet pl rammal vagy erősebb provesszort teszel be (4 magost) akkor xp 64bit vagy win7 64bit.


linux ha programozó vagy, de látom nem..

2011. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Win7 32bit-eset, abból is elég egy Home Premium verzió.


Igazából nem feltétlenül "eszik" annyit, csak annyit foglal le magának a rendszermemóriából saját használatra...különben is a memória más dolog mint mondjuk a processzor, memóriánál ami nincs kihasználva, az úgymond "pazarlás"...de 2GB elég lesz neki játékok mellett is.

2011. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a windows vistát ajánlom, windows 7 töl lefagyot az internetem a vistával viszont megy rendesen .
2011. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!