Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan költségvetés nyilvántart...

Olyan költségvetés nyilvántartó programot keresek, amiben meg tudom azt is adni, hogy xy-nak mennyit adtam kölcsön, mennyit ad vissza. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Tehát külön meg bírom nézni, hogy mennyivel tartozik nekem.

Köszi előre is.


2011. nov. 16. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt egy Excel-táblázat is számon tudja tartani. Egyik oszlopban van a kölcsön összege, másikban a megadás, harmadikban pedig tartozás=kölcsön-megadás (10,000 forint a kölcsön, 1000-t adott meg -> tartozás=10000-1000.)

Ugyanúgy, ha bármilyen számként megadott adatot akarsz számon tartani, azokkal műveletet elvégezni, az adatbázist szűrni, találatokat szűkíteni, sorba rendezni, erre az Excel képes.

2011. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zeronibble ***** válasza:
Én OpenOffice Calc-ban csinálnám, Ubuntun. Az nem hagy cserben, ha munkáról van szó, tudja azt, amit az Excel, ingyenes, független programozók ezrei által átvilágított működésű, és nincs benne pislogó iratkapocs.
2011. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!