Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most itt mi történt a Windows...

Most itt mi történt a Windows Media Playeremmel?

Figyelt kérdés

Telepítek éppen játékot, 2 órája ezt a sz@art hackelem össze vissza, egyszer újraindítottam a gépet és látom, hogy nincs meg a Windows Media Player

Windows 7-et használok. Tálcán, ha rákattintok az ikonjára, akkor azt írja ki, hogy "Nem nyitható meg az elem" - "Lehet, hogy átnevezték, áthelyezték vagy törölték, eltávolítja az elemet?"

Most ez mi a fene? Oké, hogy két órája itt görcsölök, hogy elinduljon ezt a hülye játék, de annyira még nem nullázódott az agyam, hogy véletlenül letöröljem a media playeremet... a vicc viszont az az egészben, hogy a zenefile-okat ugyan úgy a mediaplayer ikonjával jelzi, nem úgy mintha nem lenne meg a lejátszó a gépen...


mellesleg, ha nem tudtok valami megoldást akkor legalább egy linket tudtok küldeni amiről letölthetném megint? Én egy használható letöltést se találtam hozzá...


2011. nov. 16. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Windows 7-et használok"
2011. nov. 16. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Használd inkább ezt:

[link]

2011. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!