Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre meri valaki...

Erre a gépre meri valaki ajánlani a Windows Vista Home Basic-et? Intel Celeron 3Ghz.512MB RAM 256MB-os Nvidia videókártya? Stabilan fog futni a rendszer és nem lesznek akadások?

Figyelt kérdés
Függetlenü a Vista hibáitól és mindentől érdemes erre a konfig-ra telepítenem?
2011. nov. 16. 22:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Aham szerintem az lesz! Egy próbát megér! Nem fogok veszteni vele semmit! Amúgy csak azért kell mert már unom az Xp-t! :-)
2011. nov. 18. 08:41
 12/17 anonim ***** válasza:
akkor tegyél fel vista témát
2011. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Rossz ötlet... XP-t tegyél rá... Ezen a gépen a vista-nál még a 2000 Professional is jobb...


1 szó mint 100 az XP jobb...

2011. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és ment a Vista nem is annyira rosszul! Csak a bootolással voltak gondok mivel egy kicsit sokáig tartott! De a rendszer rendben működött! :)
2011. nov. 30. 16:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Igazad van ! Én is wistát hagynám a helyedbe az xp t én is utálom na a windows 7 et méginkább. Legjobb a windows vista .
2011. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia !Ere a kérdésedre adók tanácsot

Erre a gépre meri valaki ajánlani a Windows Vista Home Basic-et? Intel Celeron 3Ghz.512MB RAM 256MB-os Nvidia videókártya? Stabilan fog futni a rendszer és nem lesznek akadások? függetlenül a vista hibáitól és mindentől érdemes erre a konfig - ra telepítenem ?


Azt írtad megy rendessen a vista akor ha azt akarsz akar hagyhatod nem ? Hisz megy a gépeden de neked kell dönteni . Nekem windows vista altimate van a gépemen elötte windows 7 volt ami állandóan nemcsatlakózót az internetre megszakadtak a letöltések és elmondtam a boltba ezeket a problémákat náluk ment a win 7 . hazavittem mert csak kém programokat találtak rajt . Elvittem egy másik számitógép üzletbe mivel továbbra se állt be válltozás söt rosszabb let mégtöbb újrainditás , azok is win 7 et akartak rakni a gépemre mondtam azt én nemszeretnék mivel elég sokat szenvedtem vele a mai napig felrakattam velük a windows wista ultimate t és azzal nemfagy az internetem meg semmi újrainditás megszakadó letöltések világos egyértelmü hogy a vistánál fogok maradni és nemhagyom magam befolyásolni mikor az jó .

2012. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én Nem AKARAOK baromságot mondani EMBEREK! De ha Hiszitek HA NEM ezen a gépen is ralyta van a VISTA ÉS megymint az állat! a GÉPTELJESÍTMÉNYE, 1.20 GHZ AMD CPU 512 MB DDR Memória 16 MB VGA És a Windows Ultimate-ről Inkább nemis beszélek mert aztis viszi a CPU nyugott a ram az van csak 256 körül amit vissz az 512 MB-BÓL. ÉN csak annyit tennnékmég hozzá hogy majdnem mindeggyik OP renszernek elég csak simán 1.20 GHZ meg elég ugyanugy talán a Memóriát amihez még tennikéne még eggy 512MB-OT. de még ígyse lassú a gép.
2012. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!