Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamit letöltök és csak az...

Dorcikiralylany kérdése:

Valamit letöltök és csak az jelenik meg mikor futtatni akarom, hogy a rendszer nem találja az elérési utat, vagy nem létezik ilyen fájl. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A gépemet nem rég kaptam egy ismerőstől. Elég régi kicsi memoval de nekem épp megfelel nem használom( használnám) másra csak netezésre, meg házidolgozatok írásához, stb. Nem is értek hozzá annyira.

Szóval... letöltök egy fájlt, ez még megy. De futtatni már nem tudja. Nem tudja megnyitni a filmet, amit letöltök. Nincs rajta Microsoft Office nem is értem ez hogy lehet, az előző tulajdonos biztosan letörölte. Azonban néhány alkalmazást, pl. Skype, Chrome simán le tudott tölteni és tudom használni is. Mi lehet a gond? És mit tegyek? Jobban járok, ha újra telepítem az xpt? Köszönöm segítségeteket előre is.


2011. nov. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Office nem alap követelmény egy gépen. Enyémen sincs. Azt fel kell rá tenni. A fájlokat más más programmal nyithatod meg. A filmekhez ajánlom neked a KMplayert. Az kiváló lejátszó filmekhez vagy akár zenékhez is. Írd meg milyen fájlokról van szó. A fájl címének a végén van ha esetleg nem tudnád. Mint például .avi ,vagy .jpg .gif .rar
2011. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most meg már konkrétan használni sem tudom. Bekapcsolom, nem tölt be, nem is pittyeg, a monitor sem érzékel semmit. Állítólag elszállt az alaplap. Tényleg így van? Mit tegyek vele? :DD
2011. nov. 19. 10:12
 4/4 A kérdező kommentje:
bocs, ha gyépésnek tűnök, nem értek túlságosan hozzá, meg ismerőseim sem. Ezért kérdeztem itt. :DD
2011. nov. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!