Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám felgyorsítani...

Hogy tudnám felgyorsítani Toshiba laptopom mindenféle bővítés nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenre, hogy háttérben futó programokat bezártam, a windows témában visszavettem a grafikai szintet, alap klasszikus megjelenítést állítottam... vírusirtóban még nem döntöttem, kb két napja raktam újra a gépet, legutóbb AVG volt rajta ami hihetetlenül befagyasztott mindent
2011. nov. 17. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

vírusirtónak avirát használok

az a tapasztalat hogy nem fogja a gépet.

rendzser?hát milyen win van rajta?

ha win 7 akkor nem árt neki a 4gb ram.

gyorsitás?

raxaco perfectdisk progival töredezettségmenetsítés.

ccleaner lefuttatása.

és fontos hogy ami nem kell az ne induljon el a win indításakor.tehát ilyen adobe updater,meg mindenféle baromságot vegyél ki csak ami fontos.

azt itt tudod megtenni:

startmenübe beírod hogy msconfig.exe

átmész az automatikus indítás fülre.

kiveszed a pipát az alól ami nem fontos.

gond esetén elég a pipát visszatenni.

2011. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sima xp rendszer van rajta, ccleanert használom és szeretem. Egyéb grafikus állításokat tudsz mondani? Mozillát használok netezésre, van annál jobb is egy régebbi p3-as gépre?
2011. nov. 18. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

K-meleon a leggyorsabb böngésző.mozilla alapokon működik,viszont nem eszi meg a ramot.tényleg baráti progi.

[link]


meg a windows xp rendszertulajdonságoknál speciális fülre menj,ott a teljesítménynél a beállításokra.

és ott pipáld ki a legjobb teljeítményt.

2011. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kmeleon tényleg a legalapabb böngésző amit eddig láttam :D a teljesítményvariálás tényleg bevált, gyorsabban adja be az ablakokat, a perfeck disk is jó progi, viszont míg fut befagy az egész gép, még egér se mozdul... de köszi mindent, már most sokat javult a kis p3-asom :)
2011. nov. 18. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
egy idő után viszont érdemes újratenni a windows mert be tud ám lassulni
2011. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!