Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videójátékot vegyek...

Milyen jó videójátékot vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ne legyen benne túl sok 18 fölötti tartalom ha lehet.És ha pl.rpg akkor legyen szabadjáték is benne és nagy térkép.

2011. nov. 18. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Skyrim.
2011. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Skyrimet mindenhol dícsérték tényleg, szóval jó vételnektűnik annak aki szereti a kategóriát.


Esetleg Heroes VI, szintén egész jó játékra sikeredett.

2011. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a skyrim-ről néztem videókat tényleg jó játék csak az zavar hogy csak úgy lehet harcolni hogy a karakteredet nem látod és sokszor még ebben a nézetben fut.Lehet nézetet váltani?(ha nem is nagyon lehet a lényeg az hogy futás vagy harc közben lássam a karakteremet ne csak a fegyvereket)
2011. nov. 19. 08:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem játszottam vele, de a Fallout enginjét használják és a szabadságfoka is kb olyan a játéknak, szóval szerintem van valami külső nézet, mert abban is volt.
2011. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy van külső nézet de ez a külső nézet harc közben is működik?
2011. nov. 19. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
IGEN!
2011. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Assasins creed revelations bf3 mw3 vagy tartogasd a pénzed diablo3-ra
2011. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező de ez a kérdés nevetséges.

Minek megvenni ha le is töltheted,de ha sok a pénzed akkor költekezz csak nyugodtan.


Egyébként pedig pest vagy a fifát tudnám ajánlani.

2011. nov. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így igaz már van egymillió ps3 játékom és a legújabbak is megvannak.Üzletben meg se lehet még venni de nekem már megvan.Tesóm épp most vitte ki az uncharted 3-at.
2011. nov. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ez karácsonyi ajándék lenne....így nézve meg gondolom ti is néznétek a anyu/apu benyögi hogy hát fiam, boldog karácsonyt, letölthetsz magadnak egy játékot... :)
2011. nov. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!