Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need fos Speed: World, hibaelh...

Need fos Speed: World, hibaelhárításban, segítettek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen ide illő, ezért próbálom a mondandómat, röviden összefoglalni.


Tehát, a játék, gond nélkül futtatható volt, jelen gépemen, amiben, út közben, semmilyen változtatást nem hajtottam végre, mégis, a mostani 959- es sorozatszámú pach, gondokat okozott. Tudni kell róla, hogy egy online játék, ami az internetről szedi le a fájlokat. Bejeletkezésnél, be tudok lépni a fiókomba, de, a patch letöltésénél ezt a hibaüzenetet adja ki, minden variációnál:


"There has ben an error downloading the game. Please, make sure that your connection is working and retry."


A netet, nem mozgattam, sőt, másik gépen, problémamentesen be tudok lépni, így a probléma a gépemben keresendő. Próbálkoztam már újratelepítéssel, de ze sem orvosolta a problémát, s az jelenleg is fenn áll. Ha valakinek ismerős, vagy netalán ért hozzá, nagyon megköszönném, ha segítene!


2011. nov. 18. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
tűzfalba engedélyezted a játéknak az update exet?
2011. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs a játéknak, külön "update" exe -je. A tűzfalban viszont szerepel a játék, amit viszont, engedélyeztem. Sőt, próbáltam virrusírtó, és a tűzfal kikapcsolásával is belépni, de így se sikerült.
2011. nov. 20. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
akor nem tudom
2011. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!