Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 háttérkép vetítési...

Windows 7 háttérkép vetítési funkciója win xp re?

Figyelt kérdés

Üdv!


A windows 7 -nek van egy olyan funkciója, hogy a háttérképeket változtatja, és én ezt a lehetőséget

szeretném Win xp professional 32Bit -es rendszeremre

feltelepíteni! :)


Hamarosan (karácsonykor, lesz egy számítógépváltás, kissebre :'( )


Rendszerem:


Amd x3 2,6Ghz

4Gb DDR2 800Mhz (tudom 32bit -tel használni csak 3 gigát ismer fel)

Itt a buktató hogy miért nem váltok win7 re: 20Gb HDD :D reférne... de a frisssítések hamar belepnék :)


Karácsonykor úgyis kapok egy gyengébb, de stabilabb konfigot, minek vennék ebbe most merevlemezt?...


Tehát:


Hogy tudnám megoldani hogy nekem is vetítse a háttérképet, mint win7 alatt?


Ha van olyan program xp -re, nagyon örülnék :)


Köszönöm!


2011. nov. 19. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Van olyan alkalmazás XP-re amivel lehet könnyen és gyorsan háttérképet cserélgetni, illetve időzítve automatikusan is csinálja...nem tudom, hogy mi a neve, már nagyon régen használtam (6-7 éve), akkor is csak pár hétig.


Nem értem azt sem, hogy veszel egy gyengébb/kisebb gépet, mert ez nem stabil? Miben nyilvánul meg az instabilitás? Lehet, hogy rossz a tápod vagy a memória és veszel egy egész gépet helyette? Mindjuk vinyót venni most drága mulatság, de az a 20GB-os HDD már elég régi lehet (nekem kb 9 éve volt ekkora merevlemezem)...a többi alkatrész sokkal újabb. Egy gépnek mindenképpen stabilnak kell lennie...ha nem az, akkor meg kell keresni a hibaforrást (ami lehet akár szoftveres is) és orvosolni a dolgot...nincs értelme gyengébb gépre váltani...legalábbis én nem értem.

2011. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Üdv!


A stabilabb gépet úgy értettem, hogy egy komplett gépet fogok kapni :) Tudom, akkor ezt kellett volna hogy írjam.


Az a gyengébb sem sokkal gyengébb Amd x2 6000+ 3,2Ghz DDR3 1333Mhz 4Gb ramban gyorsabb is de ebbe van 1Tb HDD A tápja meg egy fsp 550W -os tápocska a videókarija az jobb mint a mostanim, most csak egy Nv8600Gt 512Mb -om van abba meg lesz egy Nv9800 1Gb -os kari.


Ismerőstöl veszem 30% + karácsonyi ajánlat miatt 10% = 40% kedvezménnyel és így csak 38.000Ft lesz, ami nem olyan sok szerintem.


Az a konfig is csak prociban genygébb, vagy nem is igazán lehet hogy x2 6000+ gyorsabb is :)


Biztos nem tudja a program nevét? :)

2011. nov. 19. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Válasz --> ma 15:23


Üdv!


Igen, énis google -hoz folyamodtam :)


[link]


És ehhez a programhoz jutottam :)

2011. nov. 19. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
X2 6000+ mellett nem lehet DDR3 memória...most akkor az vagy DDR2 memóriás vagy egy 3GHz-es Athlon II X2.
2011. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Üdv!


Érdeklődtem és valóban nem 6000+ -os a processzor, mert több ajánlat volt, és én elég analfabéta vagyok, ezthittem az első ajánlatra amit mondott ismerősöm hogy az órajel 6000Mhz és azt akartam megvenni :) de a végén a DDR3 ram miatt hagytam magam lebeszélni a x2 6000+ ról egy másik számomra ismeretlen procis gépre azt tudom hogy az 64bit -es lesz és haver felrakja nekem ingyen a Win7 64 bites rendszert meg azt is tudom hogy 2 magos lesz, aztmondta hogy jobb mint a x2 6000+ :)


De viszont még valami eszembejutott, télleg instabilnak is mondtható a mostani gépem, küldtem pü -t :)

2011. nov. 20. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!