Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxon hogy milyen alkalmazás...

Linuxon hogy milyen alkalmazással lehet megoldani hogy mutassa az összes megnyitott ablakot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy például megnyomok egy billentyűt akkor ki rak minden megnyitott ablakot az adott munkafelületről egy képernyőre vagy esetleg ami még jobb lenne minden munkafelületen megnyitott ablakot.Hasonlóan mint a Gnome 3-ban a Windows billentyű lenyomására.Egy videóban láttam hogy van ilyen nem csak Gnome 3-ra de most nem találtam hogy belinkeljem.Remélem azért érthető mit keresek és tudtok segíteni benne:)
2011. nov. 19. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Compiz.
2011. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Compiz beállításaiban semmi ilyesmit nem találok:(


A desktop beállításoknál találtam valamit de nem valami jó,mert ahhoz hogy ki rakja a megnyitott ablakokat izomból be kell vágjam a kurzort a bal felső sarokba.Ha csak finoman oda tolom a kurzort úgy nem reagál vagy ha igen,csak 2-3 másodperc után.Beállításaiban ezen nem lehet változtatni.De ez Compiz nélkül működött,Compiz-t ez után raktam fel de abban nem találom hol lehetne ezt beállítani.Esetleg egy részletesebb leírással tudna valaki segíteni hogy lehetne ezt megoldani compiz-al és valamivel praktikusabban mint hogy izomból be kelljen vágni a kurzort a bal felső sarokba?

2011. nov. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!