Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Elder Scrolls V: Skyrim...

Xxvackorxx kérdése:

The Elder Scrolls V: Skyrim nevü játékban, Consoleban hogy kell 0-ás gombot irni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a numpadon van egy nullás gomb.
2011. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ó ü ö 9 ezek közül válassz
2011. nov. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%

,,a numpadon van egy nullás gomb."


Hülye, mielőtt válaszolnál, próbáld ki a játékot. Tudnád, hogy consolban nincs numpad.

2012. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Na szóval a 0-val nyitod meg a consolt a játékba azt kell tenned hogy: kilépsz a Skyrimből, bekapcsolod a NumLockot, mindíg belegyen kapcsolva mielőtt elindítod a játékot, és a numpadon a consolba tudsz 0-t írni.
2012. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és akinek nincs numpadja??? amúgy, régen nekem működött az Ö gombbal, de mostmár valamiért nem:(
2012. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

"Hülye, mielőtt válaszolnál, próbáld ki a játékot. Tudnád, hogy consolban nincs numpad."


Mér lennék hülye? -_-


Csak hogy tud én pc-re értettem, mivel azzal játszottam.

Te pedig egészbiztosan konzolon, amin egyértelmű hogy nincs numpad.


Talán jó lenne előbb gondolkodni, nem egyből leírni azt ami egyből az eszedbe jut!

2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy rohadt bonyolult teknikám de biztos beválik: megnyomod az ö betüt :)
2013. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van olyan laptop amin nincs numpad és lehet azon is játszanak és ezért nem fognak venni billentyüzetet
2013. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!