Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Photoshop 1.2-t? Az sem baj, ha próbaverzió!

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

talán innen,én innen töltöttem le :)

2011. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajna az 1.2-t nem találtam meg :( De amúgy a gépemen rajta van a CS5.1, de sajna nem nagyon tudom kezelni, ezért gondoltam az 1.2-re, mert azt már kipróbáltam :S De azért köszönöm :D
2011. nov. 20. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy az 1.2-t nem találtad meg sehol, hiszen 21 éve 1990-ben adták ki.


Szóval akkor melyik verzióra gondoltál?


Egyébként attól, hogy egy korábbi (de még használható) verziót teszel fel nem fogod könnyebben megtanulni. Az alapok nem változtak (mondjuk az 1.2-höz képest igent), a funkciók bővültek. A net, a youtube tele van tutorialokkal, a boltok, könyvtárak meg könyvekkel. Ha nem megy akkor ott a Gimp.

2011. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okéé :D köszönöm :D csk azért mondtam, ,mert barátnőmnek az van :) Akkor szerintem ő megvette :D Akkor majd belejövök :) Köszii a válaszokat :)
2011. nov. 20. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Megpróbálom még részletesebben leírni, mert látom nem érted:

A PS 1.2 csak Macintosh gépen fut, ( [link]

És így néz ki a program:

[link]


Még egyszer mondom, hogy Te nem az 1.2-t használtad.

2011. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!