Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-ben miért nem módosíthato...

Win7-ben miért nem módosíthatom a fájljaim?

Figyelt kérdés
Csak az Asztalon lévő fájlokat engedi módosítani, egyébként azt írja ki, hogy "Hozzáférés megtagadva a következőhöz: ...". Pedig én vagyok a rendszergazda és egyben az egyetlen felhasználó a gépen.
2011. nov. 20. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Most kezdte el csinálni vagy elejétől fogva ?

2011. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elejétől fogva. De előtte XP volt a gépemen, csak később telepítettem a Win7-et. Egyik partíción volt csak az XP és minden más fájl a másikon (csak ez a két partícióm van). Erre a másik partícióra telepítettem a Win7-et is. Na most az "Xp-s" partíción szabadon garázdálkodhatok, de azon, amelyiken a Win7 van, semmit nem módosíthatok.
2011. nov. 20. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

a törlés se megy?

2011. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De, az törlés az megy. Meg a másolás is, meg ha felülírni akarok egy fájlt azzal, hogy egy ugyanolyan nevűt ugyanoda másolok, az is megy. Meg az áthelyezés is. Így tudom egyelőre megoldani a módosítást, de nagyon idegesítő:


- kimásolom az asztalra a fájlt

- ott módosítom

- aztán visszarakom a helyére


Csak ez sok fájl egyidejű szerkesztése esetén nem túl jó móka, főleg ha egymásba piszkálnak bele.

2011. nov. 21. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!