Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez most játékhiba, vagy nem...

Ez most játékhiba, vagy nem bírja a gépem? (COD6)

Figyelt kérdés

Proci: 3ghz intel pentium 4 3/1M/800 s478

RAM: 1Gb ddr1 400Mhz

VGA: 1950pro agp8 512Mb 256bit

Sztem leírtam a lényeget!


Na most az lenne a problémám, hogy amikor játszom a COD6-al és a terroristás pályára érek az a pálya ami előtt megkérdezi, a játék, hogy kihagyom-e a missiot vagy sem, amikor a repülőtéren ki kell nyírni a civileket!

Olyan gondok jelentkeznek, hogy az írások kopp feketék lesznek, akkor a pajzs amivel a kommandósok védekeznek az is egy fekete kocka lessz, akkor a földön szabálytalan alakú fekete foltok jelennek meg, kicsit hasonlít arra a tünetre, mintha memóriahibás lenne a vga-m, de a Crysis-t meg a san andreast és még egy csomó játékot semmi hiba nélkül visz! Előfordulhat, hogy javító patchet kellene letöltenem a játékhoz? A videókártya driverét is most szedtem le az AMD oldaláról nemrég, mert újra kellett tegyem a gépet!


2011. nov. 20. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és csak ezen a pályán van ez, meg az utolsó havason a többin nem csinálja ezt!!
2011. nov. 20. 19:19
 2/3 anonim ***** válasza:
patchet kell letölteni! nkem is így volt
2011. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen most már tényleg jó, kicsit örülök hogy játékhiba, nem pedig a gép gyenge :D
2011. nov. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!