Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne pár kérdésem az FL...

Lenne pár kérdésem az FL Studio 10-el kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Szeretném megtanulni használni ezt a programot és lenne pár kérdésem...


Ha csinálok piano rollban valamit a patternbe.. és azt create automation clippel felnyomom a playlistbe és átnyomom hogy song akkor ott miért nincs hangja?


Meg hogy tudom piano rollba egyszerre látni mondjuk a kick meg egy zongora hangot..hogy összetudjam hangolni?


Ha tudtok valami jó oktató anyagot azt megköszönném...vagy ha valaki megmutatná hogy, hogykell összerakni egy zenét az alapokról és mondaná mit mivel tud megcsinálni!


2011. nov. 20. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

ÖÖÖ első kérdésre a válasz asszem ez:

Megcsinálod patternbe a piano rollt, utánna a playlist nézetben pedig hozzáadsz egy bart (odakattintasz a jelenleg kiválasztott pattern soráva az időszalagon vagy min)

a másodikra nem tudom a választ

és bocs, ha rosszul fogalmazok, már egy kicsit fáradt vagyok :)

2011. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A második kérdésedre:

Asszem van ilyen ghost mode vagy mi és akkor halványszürkén látszik a többi sáv. De kicken meg zongorán mit akarsz összehangolni? :)

2011. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Második kérdésre a válasz:

https://www.youtube.com/watch?v=tnp5kxduHrE

1:44-nél megmutatja hogyan kell :)

2016. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!