Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet letölteni a Microsof...

Nazguls kérdése:

Hol lehet letölteni a Microsoft Office-t?

Figyelt kérdés
Nem , nem a kalózverzióra gondoltam. Van egy 4 éves öcsém és ő volt olyan kedves hogy a földhöz vágta a CD-t ami így megrepedt. Használhatatlan lett. És hol lehet letölteni a teljes verziót? Mert megvan minden regisztrációs és aktivációs kód is.
2011. nov. 21. 18:00
 1/3 Argloss ***** válasza:

Töltsd le valamelyik torrentoldalról ugyanazt a verziót, ami neked is megvolt és használd a saját licenszeddel. Elvileg az MSDN-be nincsen belenyúlva..

Egyébként ha jól tudom akkor nem illegális biztonsági másolatot készítened a megvásárolt programról...

2011. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ha jól tudom a torrent-nek van egy olyan kiskapuja hogyha az eredeti program / film megtalálható akkor te azt leszedheted bármennyiszer - saját felhasználásra. Ha bemész egy boltba és ott látsz egy játékot ingyen amely máshol húszezer akkor is elvihetnéd csak a jóhiszeműség érvényesül - De te nem tudhatod hogy illegális verzió volt-e.
2011. nov. 22. 21:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze csak ha te mindennel - nyugtával tokkal esetleg törött CD-vel- tudod igazolni.
2011. nov. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!