Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez meg miért van?

Ez meg miért van?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy Microsoft Office csomagot és telepítettem és minden rendben működött de ma amikor el akartam indítani azt írja ki hogy az alkalmazást nem telepítették az aktuális felhasználó számára (egyetlen egy felhasználó van a gépen) majd kilép. Légyszi segítsetek kössz.
2011. nov. 21. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Legalább az operációs rendszer és Microsoft Office pontos típusát, verzióját leírhattad volna.

Adminisztrátori fiókból, adminisztrátori jogokkal kell telepíteni.

Elvileg, amikor kiírja ezt a hibaüzenetet, akkor fel kellene ajánlania, hogy a telepítő lemezről telepítsd az alkalmazást a többi felhasználó számára is.

2011. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van bocsi. Op. rendszer win7 ultimate 64x; MIcrosoft Office 2007 ultimate. És kössz a választ.
2011. nov. 22. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Legális office vagy hackelt? Lehet hogy valaki felrakta a netre a saját office progiját és az ő felhasználójára kapcsolt rá és nem tudod használni.
2011. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hackelt és szerintem ez lehet a baj mert telepítettem rendszergazdaként is és úgy se megy. De azért kössz.
2011. nov. 26. 11:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!