Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A multiplayer-hez csak interne...

A multiplayer-hez csak internet kell és már lehet is a töbiekkel játszani?

Figyelt kérdés

Ez a játék a Call Of Duty 2 és a Call Of Duty 5.

A kérdést úgy értem egyben,hogy semmi beállítást nem igényel?


2011. nov. 22. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A játékot nem ismerem, de legtöbbjüknél regisztrálni kell, vagy Steam közösséghez kapcsolódni meg minden. De hát próbáld ki, majd meglátod, hogy mi is kell hozzá. Ha regisztrációt kér, regisztrálj.
2011. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de sosem találkoztam PS3-al, így nem értek hozzá. Szerintem nem kell regisztrálni, mert nem PC hanem PS3. Szerintem van olyan menüpont, hogy Játék kezdeményezése vagy Játékhoz kapcsolódás. Angol játéknál: Join Game vagy Host Game. Valahogy így van.
2011. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkit kiír aki kapcsolatban van.
2011. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szivesen, remélem segítettem...
2011. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

COD5 -el csak eredeti, legális játékkal tudsz Online játszani. COD2 -höz vannak tört tört szerverek is.

Annyi kell hozzá, hogy az összes javító patch -et telepíteni kell. COD2-nél 1.3 -ig vannak COD5-nél meg ha jó emlékszem 1.7-ig. Ez után leszedet és frissíted a PunkBuster -t és már játszhatsz is.

2011. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csacsi2 ***** válasza:
Egy Ilyen (hasonló) játékot ismerek amihez semmi nem kell (pl.: Xfire)az a Sniper Elite. Csak a programot kell telepíteni, kódot sem kér és jó kis játék.
2011. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és PS3
2011. nov. 24. 20:11
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Ezt mondhattad volna a kérdésben.

Sosem volt még konzolom, de igen valószínűleg csak eredeti játék és nekapcsolat kell. Meg nagy valószínűséggel egy router is fog kelleni, ha esetleg a konzol DHCP -n kívül más netet nem képes kezelni. De ha igen, akkor sem árt, már csak a kényelem miatt is.

2011. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!