Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call Of Duty: Modern Warfare...

A Call Of Duty: Modern Warfare 1,2 nekem akadozva megy. Tudnátok nekem segíteni hogy miért akadozik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 22:09
1 2
 1/11 Perfectrush válasza:
100%

Először is megnézed, hogy mik a minimum rendszer követelményei a játéknak. Ha nincsenek meg, akkor sajnos azzal a számítógéppel nem fogod rendesen futtatni. Másrészt a grafikai beállításokat is leveheted. Pl. a felbontást.

Keress rá a "Gamebooster" programra google-n, az javít a PC teljesítményén egy kicsit.

2011. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első körben írd le milyen géped van.
2011. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csacsi2 ***** válasza:
82%

Sok mindentől lehet. Amennyiben települt akkor mennie is kell.

-Leggyakrabban a háttérben futó folyamatok akasszák meg. állítsd le az olyan progikat amik használják a merevlemezt.

-ha határon van a gépígényhez a géped állítsd be a grafikát a játékban kisebbre (nem lesz szép, de nem akad)

-A játékok hamar széttöredezik a merevlemezt, töredezettség-mentesítsd!

-Van egy jó kis program. Advanced system care -nak a game booster.

Töredezettségmentesítheted vele a játék könyvtárát, ha általa futtatod a játékot a játék időtartamára lekapcsolja a felesleges szolgáltatásokat, programokat, hogy több erőforráaod legyen.

- Crackelt warezolt játékoknál előfordulna hibák, használj eredetit.

2011. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A notebookom:

Windows 7 Home Premium

64-bit Operatyng System

2GB RAM

AMD V140 Processor 2.30 GHz

Nekem angol nyelvu gépem van, ha lehet akkor leirnatok nekem angolul magyar helyett h mibe kell belemennem...koszi

2011. nov. 23. 13:44
 5/11 csacsi2 ***** válasza:

A játékoknál fontos a videokártya. Nos nagyon a határon van a géped a játékkal szemben. Nézd át ezt:

[link]

És ha a videokari nem ok (pl.:Shader 3 verzió) akkor nem fog menni. Angolul sajnos nem tudom mi hogy van.

A futtatási parancsokból (start menü futtatás)beírod dfrg.msc - töredezettségmentesítő. Ajánlom még a Lemezkarbantartó: cleanmgr.exe -t

A gamebooster-t meg telepíteni kell akár csak a karbantartó programokat (pl ccleaner). Sajnos a notebook -ok nem játékra terveződtek, bár fejlődnek rohamosan.Játssz a sniper elite -vel jó és online (is) játék kis gépigénnyel. Figyeld hogy elég szabad helyed legyen a merevlemezen! Többet nem tudok mondani, talán a többiek! Sok sikert!

2011. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Na még egy laptoppal játszó. Laptop nem erre van. Kitörölheted vele a v*lagad
2011. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Te töröld ki avval a nagy pofáddal.Amugy én is laptopon játszok és nincs problémám.Most is azon írok.....ugyhogy ne ugassál te ....
2011. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezt azt jelenti, hogy nem tudod, mit jelent az a szó hogy NOTEBOOK... Attól hogy te nem ismered a WC papírt, nem kell ilyennel elrontanod a falamat!!! Ezt neked írom, aki még a nevét is beszari kitenni....
2011. nov. 28. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor átfogalmazom: a laptop nem erre van kitalálva, jó persze elmennek rajta játékok, de ne várd 2008-tól fölfele levő játékok elmenjenek rajta, kivétel ha megveszed az 500.000 forintnál kezdödő erős laptopokat. Ha azt akarod hogy az új játékok menjenek, vagy azt h jó minőségben, vagy mind2 akk érdemesebb venni egy erős asztali gépet, ugyanis egy laptop (vagy notebook ahogy tetszik) SOHA nem lesz olyan alkalmas játékra mint egy nagy asztali gép. Az is igaz h az első kommentem egy beszólás volt azt le lehet pontozni, de szerintem amit most írtam az hasznos, de ha em tetszik tőlem nyomhatsz rá piros kezet, én ezt a pontozás sz*rságot úgyis negyívben le******.
2011. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van nekem asztali gépem is, csak azt akartam , hogy menjen a notebookomon is a jatek.... A piros kezet csak azert tettem, me felb***** a kommented....
2011. nov. 29. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!