Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok ilyen képeket...

Hogyan tudok ilyen képeket csinálni Photoshoppal vagy hasonló programmal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


kerestem tutorialokat de még hasonlót de találtam ahol rendesen leírják hogyan kel.


2011. nov. 23. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudok ilyen képeket csinálni "


sok tanulással és sok gyakorlással(tudom,ez roppant elkeserítő ! )

a képszerkesztés megtanulása is pont úgy megy,mint pl ahogy megtanulunk írni az iskolában,

egyik nap az egyik betűt tanuljuk meg,majd utána a másikat,azt azután megint egyet,hetek hónapok alatt már elég sokat,és így lassan letudunk írni egy szót is,aztán már egy mondatot is,stb

ugyanez a képszerki is,elkezded az alapoknál,és majd talán egyszer egy olyan képet is tudsz csin,mint amit most belinkeltél

2011. nov. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hűha...:O erre én is kíváncsi lennék..figyuzz, én ien suliba járok, ahol webes szerkesztést tanítanak, de én sem vágom h lehet iet csinálni, bár mintha már a tanárom mutatott volna hasonlót..ő photoshopban készítette
2011. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is webes szerkesztést tanulok a photoshop CS5-öt használtuk mi is de ilyen részletesen nem tértünk ki a dolgokra és engem érdekelne a dolog.
2011. nov. 25. 18:38
 4/6 anonim válasza:
lehet ugyan abba járunk :O meik suli?? véletlen nem IFF?
2011. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, Eumedia


[link]

2011. nov. 26. 13:43
 6/6 anonim válasza:
ja, értem
2011. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!