Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik ha feltelepítem a...

Mi történik ha feltelepítem a windows valódi előny frissítéseket?

Figyelt kérdés
először is nemtudom hogy pontosan írtam le mert nem emléxek h frissítések vagy értesítések:D másodszor mivel jár ez?
2011. nov. 23. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha az operációs rendszered eredeti, boltban vásárolt, az ellenőrzés lefutását követően nem történik semmi különös, hiszen az fog kiderülni hogy egy legális példányt használsz.


Ha viszont másolt, tört, és összességében nem egy eredeti és megvásárolt telepítőlemezről származó rendszer a van a gépen, az a valódi előny teszten megbukik. Riasztani fog a szoftverhamisítás miatt, és szépen lassan letilt. Először elkezd folyamatosan buborékablakkal jelezni a tálcán, hogy nem eredeti. Utána elveszi a háttérképet, és csak fekete lesz. Utána kiírja, hogy 30 napod van arra hogy vegyél egy eredetit, és igazold azt. A végén kizár, nem tudsz bejelentkezni, és kénytelen leszel újratelepíteni.

Ezért ha teheted, a valódi előnyt ne hagyd települni, minden más frissítés jöhet. Ajánlott kézi telepítésre állítani a frissítéseket, így bármikor kijönne egy ilyen ellenőrző frissítés, azt látni fogod a leírásán, és mindig ki tudod hagyni a telepítésből.

2011. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok hülyeséggel, mármint szerintem. Én felraktam, és a Vista-sított ikonjaimat egyszerű szar Windows alapértékre tette és nem engedi visszaállítani, ezenkívül mindent nulláz Windows alapértékre, ha mázlid van akkor a kurzort meghagyja. Belerak egy-két beállítást, amit csak eredeti Windowsnál használhatsz, meg ilyen baromságok. ha nem lenne nehéz megszokni a Windows 7 Ultimate SP3 X64-et, már rég az lenne a gépen, csakhogy utálom az állandó hibaüzeneteket, viszont mindennek megvan az előnye, még a Windows Valódi Előny Frissítéseknek is...
2011. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van. Nameg szerintem elírták, merthogy az igazi Előny helyett igazi HÁTRÁNYT kellett volna írniuk.
2011. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem eredeti Windows XP SP3 X86-om van, netről, már licencelve, így nem buktam meg a teszten. Bizonyára bolti CD-ről szedték ki és töltötték fel. Az egyetlen módosítás, hogy a telepítő CD-t egy progival Vista-sítottam. Nem minden Windows bukik meg, de ha lehet ne telepítsd fel ezt a hátrányt.
2011. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki az Automatikus frissitést, aztán minden hónap második keddjén Internet Explorerrel menj fel a Windows Update oldalra. Itt Egyénit jelöld meg. A listán vedd ki + jelet a Valódi Előny (WGA) elől és kész. A többit telepítheted.

Ha már megtörtént a baj, töltsd le és futtasd ezt.

[link]

2011. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen emberek:D egyébként hogy lehet kikapcsolni az automata frissítést?
2011. nov. 23. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

A vezérlőpultban lehet (windows update). Ha már kézi telepítésre van véve, az is elég, mert te tudod szabályozni hogy mi települjön. Így a gép letölti magának egyből a frissítést, te te mondod meg neki hogy mikor telepítse. Ha kikapcsolod és kézzel akarod frissíteni, ugyanaz történne, csak neked kell akkor rendszeresen felkeresni a frissítéseket, letölteni és telepíteni.


Teljesen elhagyni a frissítéseket pedig nem ajánlott, nem véletlenül adják ki azokat rendszeresen.

2011. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a Sajátgépre, Automatikus frissítések fül, Csak értesítést kérek menüpont bepipál, ment és kész!
2011. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz:D
2011. nov. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!