Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rayman ORigins futtatási hiba...

Rayman ORigins futtatási hiba PC-n. Mi lehet a gond? (lent)

Figyelt kérdés
leszedtem ezt a verziót (emulátoros) pc-re. ***** azért kell emulátor mert nem jelent meg eredetileg pc-re de így futnia kéne, de mikor felraktam és indítanám ezt írja ki: Az alkalmazás nem sikerült indítani, mert VCMOP100.DLL nem található. Az alkalmazás újratelepítésével megoldhatja a problémát. már újra is raktam de nem jó...

* Automatikusan eltávolított tartalom.

2011. nov. 23. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Haver, ezt azért írja, mert tényleg nem leli a fájlt. Fogod, leszeded a netről a VCMOP100.dll-t, bemásolod az emulátor mappájába a többi dll-hez, aztán bemásolod a Windows/System32 mappába és kész. Azért nem leli mert a telepítője hibás és nem rakja fel alapból így neked kell.
2011. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerestem ezt a fájlt a neten, hogy neked ne kelljen, de nem leltem. Ha tudod az emulátor nevét, töltsd le az egészet, telepítsd fel és kész.
2011. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az: [link]
2011. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!