Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Piros cellák Microsoft Word-be...

Piros cellák Microsoft Word-ben. Mik ezek?

Figyelt kérdés
Állásra jelentkezem, letöltöttem a cég honlapjáról egy adatlapot. Ki kell töltenem, de ha bármit törlök, vagy módosítok, akkor jobb oldalt megjelenik egy hasáb tele kis piros cellákkal, benne az, hogy mit töröltem, mit írtam helyette, stb. Ezt így nagyon ciki lenne elküldeni. Hogy lehet eltüntetni ezeket a piros cellákat? Egyáltalán mik ezek?

2011. nov. 25. 00:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt sikerült megtalálnom, hogy mik ezek a piros cellák (vagyis buborékok). A "korrektúra" része. El kell fogadni a módosításokat, a legtöbbnél ez sikerült is. Viszont van néhány, amelyiket nem engedi elfogadni a Word és nem tűnik el. El tudom rejteni, de nem tudom eltüntetni. Ha beállítják, hogy látszódjon, akkor látják, ráadásul pdf-be sem tudom áttenni, mert ott is látszik. Légyszi segítsen valaki, hogy hogyan lehet eltüntetni ezt a néhányat!
2011. nov. 25. 02:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Linkeld be az adatlapot.
2011. nov. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!