Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Technikai okokból újra telepít...

Genius1934 kérdése:

Technikai okokból újra telepítettem win 7 ultimate 64 bites oprendszerem. Másképp nem ment, egy másik meghajtóra (E) telepítettem, de az első is fent van a C meghajtón. Hogy tudom eltávolítani a C meghajtón lévőt? Eredeti az oprendszer!

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a C partíció az elsődleges minden esetben, így hiába tetted fel az E partícióra a másikat és indítottad azt be, nem tudod eltávolítani, mert a Lapozófájl is ott van, nameg a Boot fájlok. Igy nem fogja engedni, vagyis szedj ki mindent a C-ről ami fontos és kell, aztán tedd fel az újat a C-re. Ezután az E-n lévőt letörölheted. Megpróbálhatod letörölni a C-n lévőt, de nem ajánlott, mert kitörölhetsz egy fontos fájlt, így egyik sem fog beindulni.
2011. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:(

azért tettem az E-re,mert sehogy sem akart bootolni lemezről...pedig mindent megpróbáltam a bot menüben...

2011. nov. 25. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom, hogy mi köze ennek az "E" partícióhoz. Ha nem boot-ol, akkor sehova nem tudod feltenni, ha meg igen, akkor meg bárhová. Az "E"-re, hogy telepítetted fel?
2011. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen...elindítottam a telepítőt...és ahol volt hely,bárhova engedte telepíteni...mivel nem bootolt,nem tudtam az eredeti helyére visszatenni...így simán betettem a gépbe és úgy telepítettem...így lett egy másik meghajtón is oprendszer.
2011. nov. 25. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az előző op.rendszer telepítőjét beraktad volna, és végigfuttattad volna a Rendszerhelyreállítást, nem formázta volna a partíciót, és nem kellett volna felrakni a másikat. Még megteheted, és így legalább megmenekül a régi, és el tudod távolítani az újat. Win7 kényes, nem engedi ugyanazon partícióra rakni egy másik rendszert. Ha mégis, akkor az előzőt már nem használhatod (nem tudom, kinél hogy volt, de nálam így).
2011. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!