Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig photoshop cs3 at használ...

Lalibacsi kérdése:

Eddig photoshop cs3 at használtam ami magyar volt most Adobe. Photoshop. CS5.1. Extended. V12.1. Incl. Keymaker-CORE használok ez angol, tudom h angolul kéne megtanulni használni de MAGYARUL jobban megy! ötletek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egyforma a két program, de nincsenek nagy eltérések. Ha magyarul tudtad hogy mi hol van és mit csinál, az angolul is úgy lesz, és nagyjából ugyanott kell keresni.

Vagy megtanulod angolul is kezelni a programot, ami a folyamatos használattal folyamatosan egyre könnyebb lesz, vagy pedig beszerzel egy magyar változatot. Más megoldás nemigen van, de ezt a kérdés kiírásakor is tudtad. Létezik angol-magyar nyelvváltó a programhoz, de csak az CS5.0 (v12.0) verzióval működik.

2011. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szótár
2011. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat tudom angolul is használni de mint írtad ha magyarul tudod akkor angolul is kb ott van szóval az bosszant h tudom h magyarul ott van de angolul nem mindig!

Azt nem tudtam h a 12.0-ás verziót lehet magyarra állítani de megnézem majd!

köszönöm a segítséget!

2011. nov. 26. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!