Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP alá (64bit, sp2)...

Windows XP alá (64bit, sp2) van-e olyan lehetőség (vagy valamilyen 3rd party cucc), mint amikor Win 7-nél ritmikusan vered a Ctrl Alt Del-t, és ha mondjuk teljesen lefagyott egy játék olyankor is képes kilépni egy ilyen login screen szerű képernyőre?

Figyelt kérdés
...ahonnan meglehet nyitni a feladatkezelőt. Magyarán nem kell reset ha csúnyán kifagy valami, mert elő lehet hozni azt a képernyőt minden körülmények között.
2011. nov. 25. 20:19
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Nincs.
2011. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

És bármi más megoldás, (az ablakos módot leszámítva) arra, hogy egy fagyás esetén nem kelljen resetelni? Mert ugye így a háttérben megjelenik a kurzor és a feladatkezelő mikor Ctrl Alt Del-t spamelek, de továbbra is a játékot látni csak, úgy meg elég nehéz navigálni a folyamatoknál :)

2011. nov. 25. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is leszögezném, hogy a Windows XP 64-bit egy RAKÁS SZAR. De ha már használod tudd, hogy akár 32, akár 64-bit, XP esetén ezt úgy éred el, hogy a vezérlőpultban a felhaszálói fiókoknál a bejelentkezési módot üdvözlőképernyőről klasszikusra állítod. Így előjön a kíván ablak Ctrl+Alt+Del-nél. Így viszont minden indításnál kell Felhasználónév+jelszó. Ez mondjuk nem épp baj.


Egyébként ehhez sem kell ritmikusan verni semmit. Max a faszodat, de nem amikor lefagy a gép. Elég 1x megnyomni. :)

Béke veled!

2011. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez kellett nekem! :D Köszönöm.
2011. nov. 25. 20:50
 5/5 anonim válasza:

ha lefagy a gép, két tenyeredet tedd rá a billentyűzeztte h. jó sok gombot lenyomj, sípolni fog meg midnen, de hidd el nekem, ki fog olvadni ;)

true story, nekem mindig bejön :D

2011. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!