Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP Mi a baja az...

Windows XP Mi a baja az explorer. Exe nek?

Figyelt kérdés

azt vettem észre mióta le töröltem a seven mizert azóta ki ir olyanokat mint ha valamilyen file t felül akarnák irni pedig nem akarok semmit és ezt magátol csinálja

itt is egy kép róla


[link]


és ahányszor rá megyek a mégsé re annyiszor vissza adja ahogy láttam a windows XP CD t kéri... ezt is probáltam de semmi ugyan úgy vissza adja a hibát

meg amit szerintem észre vettetek hogy a háttér kép helyett ilyen sz*rt ir ki és hiába csinálok akár mit nem jön be a háttér sem

és még mikor bekapcsolom a gépet alapbol nem adja be az explorer.exe t nekem kell el inditanom a feladat kezelőböl


a válaszokat előre is köszönöm


2011. nov. 26. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Berakod a kért CD-t és elindítod majd a javítás funkciót használod...
2011. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez nem segít akkor újratelepítés...
2011. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
cd rol frissisd fel a windowsod es akkor nem vesznek el a fájljaid
2011. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzők jól mondják. Amúgy rajta maradtak a Seven Mizer fájljai, azért írja ezt ki.
2011. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Esetleg egy rendszer-visszaállítás.Futtatás -ba msconfig, majd a rendszer visszaállítása.


Legközelebb , ha ilyesmi történne:

Ilyen helyzetekre én az Acronis True Image Home -t használom.

Készíthető vele egy boot-olható pen drive ami a windows elindulása nélkűl betölti a programot, illetve van egy legetőség hogy pen drive nélkűl is elinduljon.fájlzúzót is tartalmaz!

Hihetetlen a backup tömörítése!!!Nekem a c meghajtóm 1.5 Gb (amin az op rendszer fut), az I 1.47 Gb amin nálam a programfile mappa van + a lemezstuktúra.

Nincs más dolgod mint kiírni dvd-re a mentést (*.tib) és bootoláskor elindítani a programot!Ütemezése is kiválló!Minimális prioritás és lemezsebesség mellett észrevehetetlen, hogy dolgozik!Néha elég a system-et elmenteni, én az ...application mappát külön adatként lementettem, mikor meggárgyult a firefox segített, visszaálltak a jelszavak, könyvjelzők és egyéb beállítások!

2011. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!