Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA IV-nél pár napja egyszerűe...

GTA IV-nél pár napja egyszerűen kikapcsol a képernyő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amint elindítom, mintha ki lenne kapcsolva a gép. nem érkezik semmilyen jel a monitiorhoz, és annak meg villogni kezd a gombja, mint amikor ki lenne kapcsolva a gép. ha kilépek a játékból, megint működik. amikor először fordult elő, addig váltogattam képernyőt alt+tabba, meg nézegettem a feladat kezelőt, miszerint a program nem fagyott le (futott), hogy megunta, és nem reagált semmi billentyűkombinációra, semmire. a billentyűzet érdekes módon rendben működött (reagált a 3 LOCK-os gombra). RESET gomb, újraindul,majd amikor belépett, kiírja, hogy összeomlott a vga driver.

nemrég szedtem le a legfrisebb GeForce GTX 560 Ti drivert(az nVidia oldaláról, N560GTX Ti HAWK-hoz), előtte a gyári driver futott a gépemen, csak a NFS The Run igényelte az újabbat. én azért szerintem játszottam már utána is a GTA-val, de ez nem biztos


HELP ME!


2011. nov. 26. 11:49
 1/3 A kérdező kommentje:

most csakúgy (GTA nélkül) kikapcsolt a képernyő 1-2 másodpercre, majd ezt írta:

A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt

285.62-es driverről van itt szó (WIN7 64bit-es változat)

2011. nov. 26. 12:37
 2/3 A kérdező kommentje:
ez szép, letöltöttem a javított driver béta változatát, és ugyanaz a baja. (285.79). jön vissza a gyári meghajtó
2011. nov. 27. 20:07
 3/3 A kérdező kommentje:

és megint...

(ez most az a változat, amikor csakúgy elmegy a kép, és a Timeout Detection and Recovery hozza vissza)

2011. nov. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!