Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs valakinek egy fölösleges...

Nincs valakinek egy fölösleges Minecraft prémium accontja?

Figyelt kérdés

Tudom, nekem kéne megvennem, de hiába mondom anyámnak, nem veszi, mert ugyebár magyarországról csak bankkártyával, paypalon át lehet, de nem engedik. Esetleg ha valaki már nem játszik, akkor nekem adná? Persze privát e-mail-en :)

Előre is köszönöm! Kérek mindenkit hogy ne írja hogy te csicska, hogy minek kéregetsz meg ilyenek. Tudom, nem kéne, de hát egyszerűen nem tudom megszerezni, hiába van rá pénzem :'(


2011. nov. 26. 21:41
1 2
 1/16 krinistof válasza:
93%
ez egy béta de ingyenes minecraft: [link]
2011. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, de én nem ezt keresem. Én egy minecraft accountot keresek. Crackelt minecraftom nekem is van.

Azért adom a zöld kezet :)

2011. nov. 27. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát, nem hiszem, hogy valaki "csak úgy" odaadna neked egy accot.

Esetleg valahogy próbáld elintézni a vásárlást, mondjuk lemondasz a zsebpénzről és kifizeted a szülőknek, vagy valaki ismerősnek, akinek van kártyája, stb...

2011. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 krinistof válasza:
55%
segitenél hogy hogy kell itt a minecraftos kérdezöcoportban hogy kell létrehozzni kérdést.létszi segits!!!
2011. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Figyelj én 32 éve vagyok én csak annyit fűzök hozzá hogy kizárt dolog hogy levegyék a pénzed a kártyárol mert amint megadod a kódokat stb levonj az összeget és utána törli utána sehol senki nem tud majd levenni a kártyárol ez az oldal nagyon biztonságosan kezeli a pézetek (de ha még egy szintel szeretnétek biztonságossá tenni akkor vegyetek le minden pézt a kártyárol úgy hogy csak az eredeti megvételére legyen pénz)

és üzenem anyukádnak hogy ne féljen nem fogják levenni a pénzét , úgyis hamarosan itt a karácsony mongyuk kérd karácsony alkalmából!! :)

2011. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Pont van egy a farzsebembe :DD. Egyépként a felettem lévő válaszolónak nagyonis igaza van! Semmi extrát nem vettek le a kártyámról.
2011. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsi az inaktivitásomért, nem voltam itthon, gépközelben. Na szóval, igen, van simán anyi pénzem hogy 3 vagy akár 4 minecraftot vegyek, de anyámék nem merik megadni a számlaszámukat, mert mindenre azt hiszik hogy hú majd biztos kilopják őket. Meg ki máshoz menjek oda, hogy kérjem meg? Ez olyan hülyén hangzik, megkérek mást hogy a bankkártyájáról utaljon pénzt, nekem :). Mindegy, akkor nem lesz minecraftom, oszt szarja össze magát a Notch, hogy ezé a bánat játékért képes kikérni 6000 forintot. Én jobbat csinálok, oszt kiteszem ingyen!!!
2011. dec. 3. 08:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért abban a játékban iszonyú sok munka van. :)


Ha félnek megadni a kártyaszámot (ami mondjuk butasák, eleinte én is tartózkodtam kicsit, de megbízható oldalakon nem vesznek le semmi plusszt!), akkor megoldás lehet a PayPal számla!


Az egy nagyon megbízható dolog, és csak annyit vehetnek le róla, amennyi rajta van.

Valami kis forgalmi díjat rászámolnak, de talán pár ft-ot megér a biztonság érzet. :)

2011. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 KicsiDawe válasza:

Pontos ugyan ebben a cipőben jártam én is, de türelmes voltam és meglett az eredménye.

Beszéld rá a szüleidet egy OTP-s (vagy bármilyen más) junior bankkártyára. Teljesen ingyenes, csak bemész egy OTP-be az egyik szülőddel, viszel egy személyit, lakcímkártyát (asszem ennyi) és 2 hét múlva meg is lesz a kártyád amire annyi pénzt teszel amennyit akarsz, és vásárolhatsz is róla amit akarsz. :)

Persze érdemes átnézni jobban, én csak felületesen írtam le.


És a reklám helye, saját minecraft szerver: [link]

2011. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, és 7. kommentelő, szerinted ennyi munka lenne a játékban akkor ilyen szar lenne még mindig? Egyébként anyámék elolvasták ezt és hittek nektek és megvették :D Köszi mindenkinek!!!
2011. dec. 25. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!