Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP SP3 telepítése...

Menyó kérdése:

Windows XP SP3 telepítése után miért nincs hangja a gépemnek?

Figyelt kérdés

A "Hangok és audioeszközök tulajdonságai"-ban az alapértelmezett eszköznél azt írja, hogy nincs lejátszó eszköz, ugyanakkor a hardver eszközök telepítve vannak és az eszköz megfelelően működik.

Hogyan lehet ezt megoldani?


Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. nov. 27. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fel kell telepíteni a hangkártya drivert vagy ha alaplapi hangkártya akkor annak a driverét!googleba beírod a hangkártyád típusát és mögé azt h driver. ha nemsikerül akkor írd be ide (everest nevű programmal tudod megnézni)
2011. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már feltelepítettem, de a probléma nem oldódott meg.

Mi az az everest?

2011. nov. 27. 00:50
 3/12 anonim ***** válasza:
hangkártya driver
2011. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az everest hardver- és szoftverdiagnosztizáló, nem hangkártya driver. A "Windows audió" ablak üres. A hangkártyámhoz tartozó AC97 telepítve van.

Mégsem működik.

2011. nov. 27. 02:14
 5/12 anonim ***** válasza:
rosszul van telepítve
2011. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Erre én is rájöttem, csak azt nem tudom, hogyan kell jól.

Tudod, arra gondoltam, hogy esetleg járt már valaki hasonló helyzetben és meg tudta oldani, akkor elmondhatná hogyan sikerült.

2011. nov. 27. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
na akkor azt mond meg milyen a hangkártyád pontos típusa és hanyas verziójú a driver
2011. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A hangkártyám Realtek AC'97, illesztőprogram verziója: 5.10.0.6300 és ha frissíteni akarom, azt írja ki hogy "nem talál ennél újabbat, engedélyezett és hibátlanul működik".
2011. nov. 27. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor vedd fel a hangewrőt
2011. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha csak ennyi lenne a probléma, már megoldottam volna. A hangerőt nem lehet feltenni, mert szürke a csúszka és azt írja ki, hogy "nincs hangeszköz". Pedig van és telepítve is van, csak mióta azt a nyomorult SP3-at feltettem megdöglött.
2011. nov. 27. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!