Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Áramszünet miatt nem tudok...

Áramszünet miatt nem tudok felrakni egy játékot. Miért?

Figyelt kérdés

Assasin's Creed Revelations a játék.

Elkezdtem telepíteni a játékot miközben jött egy áramszünet.

Újraindítottam a gépet, elkezdtem újból telepíteni, de kiírta, hogy törlöm-e a játékot. Igen-re rámentem, aztán újrapróbáltam és megint azt írta ki. Win7-em van. Programok eltávolításában is letöröltem, de a listáról nem törli le. A fájlkezelőben nem találok semmit, hogy rajta lenne még a gépen. Sajnos visszaállítási pont nincs, mert a legutóbbi az pénteki, de fontos dolgot csináltam tegnap amit, ma nem akarok újra megcsinálni... Mit lehet ilyenkor tenni, hogy feltudjam rakni?


2011. nov. 27. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Manuálisan töröld ki a mappáját, ahová telepíteni akartad.


Nézd meg, hogy a dokumentumokban létrehozott-e valamilyen mappát (esélyes, hogy igen, ilyen My Games, vagy hasonlókon belül is nézd meg.)


Majd, ha jobban értesz a géphez, akkor töröld ki a registry-ből manuálisan a bejegyezéseket.


Ha nem értesz hozzá, akkor szedj le valami normális registry takarítót (Pl: CCleaner vagy hasonló) és töröltesd ki vele a meglévő registry bejegyzéseket.


Innen már illene működnie.

2011. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leírod részletesen a registry lépéseit, mert már csináltam hasonlót a regedit-ben!?
2011. nov. 27. 13:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült a Revo uninstaller nevű programmal, köszi!!
2011. nov. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!