Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike 1.6 hoz jó...

Counter Strike 1.6 hoz jó hacket keresek Valaki Küld linket vagy valami?

Figyelt kérdés

(sokat próbáltam de egyse jött be csak az ECC 5.2 de az meg most elromlot valamért mert ha lövök egyet akor lefagy) (ha valaki segitene megmondani hogykel megcsinálni hogy ne faggyon le aztmegköszönöm)

Vagy ha Valaki tud jót linket küldjön pls:D előre is köszi

(és nem azért hackelek hogy én legyek a legjob hanem ha valami hacker feljön viszavágjak )


2011. nov. 27. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a verzió még benned sem fordult meg, ha senki nem hackelne, akkor játszani is lehetne. Majd más hackel, ezért te is fogsz, majd véletlenül te fogsz, és emiatt más is fog, és a vége megint az hogy mindenki csal, mert senki nem akar csalni.


Nőjetek fel, játszani sem tudtok normálisan.

2011. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
AZ ANYÁDAT HEKKELJED PARASZT GYEREK
2011. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aztán már az is cheater lesz, aki ismeri a pályát és fejest ad amint kinézel. Egyből whs és már indítod is a csítet. Az meg a másik, hogy semmi köze a hackeléshez, ezt csak azok a szánalmak találták ki, akik hekkernek érzik magukat, hogy összegúgliznak egy fostos csítet.
2011. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul még a google-t se tudod használni.
2011. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
+ A helyesírást kéne inkább gyakorolni, nem cheatelni...
2011. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs de normális válaszokat szeretnék és amúgy meg a google t tudom használni képzeld el . Nem egy nem kettő hacket töltöttem már le vele de mind egy rakás sz*r .
2011. nov. 27. 18:33
 7/9 lorandkoma válasza:
100%
minek kell hack ? csak egy nyomoréknak kell hack xD
2011. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Eddig normális válaszokat kaptál...


Ne használj ilyet, vagy ha akarsz, akkor keress. Fent van a neten, én megtaláltam most, de NEM adok linket.

2011. dec. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kapcsold ki a vírus írtód aztán töltsd le. Valószínűleg blokkolja a hacket, mert vírusos. DE FIGYELMEZETLEK hogy jól vigyázz az ilyen hackekkel. Vannak hackerek akik ebből élnek ( nem arra gondolok hogy a cheaterek akik aimoznak) hogy a másik számítógépét fel töri és a jelszavait el lopja. ( ezek a hackerek) ÉS HA LE TÖLTÖD MÁR A HACKEKET AKKOR VIGYÁZZ A TRÓJAI VÍRUS RA. HA OLYAT ÉSZLEL A GÉP AZONNAL TÖRÖLD, MERT AZ A WINCHESTERED IS TÖNKRE TEHETI. nekem tönkre is tette anno.
2012. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!