Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ghost boot DVD-t hogy lehet...

Ghost boot DVD-t hogy lehet készíteni? Lent.

Figyelt kérdés
Készítettem egy ghost fájlt a rendszeremről (XP). Norton ghost 2003-al csináltam, a ghost fájl 3,8 GB lett. Olyan DVD-t szeretnék készíteni, amivel úgy tudnám újrahúzni a gépet, mintha az XP-t telepíteném újra, csak ugye újrahúzás után a kész rendszert kapom meg (XP + a feltelepített programok). Ilyen DVD-t hogy tudok csinálni? A Ghost fájlt kiírom CD képként?
2011. nov. 27. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Van már frissebb Norton, a v15. Írd ki egy CD-re!

Telepítsd. A ghost készítésnél a system-ről készítsd és hagyd, hogy a másik meghajtóra tegye az általa készített Norton Backups mappába. Ha kész, akár le is insallálhatod a telepített Norton Ghost-ot.

A visszaállításnál a Norton Gost lemezt tedd be és a DVDRom-ról bootolva indítsd! Angolul van minden utasítás, restore system-t keress és a visszaállításhoz keresd meg a backup fájlt a meghajtón, pl: C_Drive001.v2i

Kiválasztod a file, system, stb. -ből a system, tovább és kb 10-15perc múlva kész!

2011. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontos, értelmes, korrekt válasz...
2011. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, a 15-ös "live" módon (hidegen) is használható, vagyis nem kell telepíteni. Másik partícióra kell menteni a ghost fájlt, ahogy mondták. Visszaállításkor meg kell keresni ezt a fájlt.

De ugyanígy müxik a 2003-as is (kivéve hideg mód), ha boot cd változatot töltöttél le, ami ISO-ból kiírható. Ha már megcsináltad a mentést ezzel, nyugodtan használhatod azt is.

2011. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt [link]
2011. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez a kérdésem nekem is! A kérdező pont azért kérdezi amivel nekem is gondom van. Döglenek meg a vinyók a gépekben, tök azonos gépekben. Ezért olyan kellene ami ha beteszek egy új vinyót a gépbe, akkor DVD-ről mint ha win telepítő lenne szépen felnyomja, de a kész rendszert az új vinyóra! Megoldás ??
2016. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!