Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Boot probléma? Hogyan tovább?

Boot probléma? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A gépem nem ismeri az msconfig parancsot,amivel megtudnék oldani 1 másik hibát a gépen.bootproblémát mennék kijavítani,mivel csökentett módban indul a gép(3X-i újra install után is),de mivel ezt a parancsot nem ismeri nincs több ötletem.Bios-ban hol lehetne ezen segíteni v egyáltalán mi segítene ezen a problémán?
2011. nov. 27. 20:19
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Kicsit több infót adnál a dologról? Mert ha újra rakás után is gond van az vagy hardver hiba vagy ugyan azokat a rossz driverekt rakod fel újra és újra.

Ez az nem ismeri az msconfigot ez nekem kicsit érdekes info milyen oprendszer?

2011. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eredeti XP-t(vmilyen media center edition) tettem fel a gépre(előtte is az volt rajta)és semmilyen drivert nem raktam még rá mivel vhogy nem lehet.(servise packokat engedi telepíteni,de mást nem-sikeresen fel is raktam a 3-as packot is)Dispay driver telepítésénél mindig azt írja h "the RPC server is unvailable" .Nah és ezt a problémát szerettem volna megoldani az msconfig parancsal,de nem találja.(a driverek nélkül pedig nem hasonlít az XP-re designilag-98-as kinézete van.és a beállításoknál sem ismeri az XP designt)Szóval v az installnál rontok el vmit, vagy nem tudom.már mindent kipróbáltam.Formáztam a disket és arra telepítettem(2X)1x pedig csak sima install végeztem.érdekes mód regisztrációs kulcsot sem kér.Install közben kér 1 servise pack nevűCD-t(ami nincs-gondoltam majd install után felrakom)Az az 1 amit nem csinálok telepítésnél.ez lenne a gond v mi lehet?
2011. nov. 28. 12:57
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldottam
2011. nov. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!