Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám ezt megcsinálni...

Hogyan tudnám ezt megcsinálni photoshoppal?

Figyelt kérdés
Egy fényképet szeretnék készíteni. Öt képet szeretnék úgy összeszerkeszteni hogy 2 van felül 2 alul egy meg a 4 kép közepén. És még egy kis idézetet is szeretnék beszúrni . És ezt szeretném kinyomtatni egy fényképpé .. letöltöttem egy photoshop progit de fogalmam sincsen hogyan tudnám ezeket megcsinálni .. nagyon fontos lenne!! aki segíteni tud az legyen szíves írjon ide vagy az e-mail címemre : kinguska_a@citromail.hu tényleg nagyon fontos lenne és minél elöbb:)) nagyon megköszönném :))
2011. nov. 29. 14:31
 1/6 csacsi2 ***** válasza:

Ne A Photoshoppal kezd! Az már haladó szintű. Amit írtál meg tudod tenni az Irfanwiew -el.Kép / Panoráma kép készítés az ötödik képet meg beszúrással úgy hogy speciális megjelölés készítés , megadod a beillesztendő kép méretét és beszúrás.. [link]

Plugineket is tudsz letölteni hozzá.

2011. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :) mik azok a pluginek ?

és itt szöveget is tudok bele írni ?

2011. nov. 29. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
megpróbáltam de csak úgy sikerült hogy a négy kép egymás mellé került :/ nem tudom hogy megcsinálni hogy felül kettő alul kettő
2011. nov. 29. 15:57
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Ha Angol nyelvű, töltsd le hozzá a magyarítást:

[link]

Majd másold be a Languages mappába és válaszd a Hungarian nyelvet.

Kell 2 panoráma képet készíts kép1 kép2 Majd azt a kettőt összeilleszteni. Felül ki tudod választani, hogy függőlegesen , vagy vízszintesen.

[link]

Lesz egy 4-es kép. Majd az 5. képnek megnézed a képméretét és másolod a fájlt.

Most ki kell jelöld a területet ahova a beillesztés (paste) kerül. Ahhoz hogy ne torzuljon el a kép pontosan kell kijelölni a területet, ehhez kellenek a méretek.

Most jön a speciális megjelölés (shift+c) itt szélesség -magasság adatokat megadod, ezzel kijelölted a területet.Az egér jobb klikkel oda húzod ahova szeretnéd tenni a képet, bajd nyomj egy beillesztést!Ezzel kész.

Nem olyan bonyolult mint leírtam, csak próbáltam részletezni. Sok sikert!

2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :) így már biztos sikerülni fog ... remélem :)

és még azt szeretném kérdezni hogy itt szöveget tudok beilleszteni ? :)

és hol lehet majd a teljes kép méretét beállítani hogy kitudjam majd nyomtatni fényképként ? :$

már biztos eleged van belőlem ... nagyon nem értek az ilynekhez :/ :D

2011. nov. 29. 16:49
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Igen. Kijelölöd a szöegmezőt (ahova a szöveget szeretnéd majd SZERKESZTÉS /SZÖVEG BESZÚRÁSA. válassz betütípust. TIPP.: Telepíts saját betütípust mint pl. kézírás.

Erről itt kérdeztek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2011. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!