Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 en nem megy az 5.1...

Windows7 en nem megy az 5.1 es hangfalam?

Figyelt kérdés
Pedig fel instalaltam az audio drivert is, es 5.1 re van allitva, de csak a 2Front hangfal megy, miert? tud valaki segiteni? :(
2011. nov. 29. 15:57
 1/4 anonim válasza:

írnám, hogy lehet h nem 5.1 a hangkártya, hanem csak sztereo, de ha ki tudod választani, akk biztos 5.1-es.

minden kábel ok és bennt van?

2011. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja am nekem nincs csak sztereo, de ha nem 5.1 a hang, akk csak sztereóban játszik nem? nem ez a gond?
2011. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van 5.1 es hangartyam meg minden, az xp-n ment, de itt nem megy... pedig a gepem csak 2 eves, es a cd driver amit kaptam hozza, jo a windows7 es re is mert irja rajta.
2011. nov. 29. 22:01
 4/4 anonim válasza:

Valahol ki lehet választani, hogy milyen legyen a lejátszás (ha jó a hangkártya) Válaszd ki az 5.1-est.

(csak ha 5.1 a felvétel, akkor kapsz csak 5.1-es hangzást, ha sima sztereo a felvétel, akkor csak 2 hangsazóró szól + mélynyomó)

2011. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!