Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok nCore-on meghívót...

Hogyan tudok nCore-on meghívót küldeni?

Figyelt kérdés
A támogatottságom 100%, de mikor meghívót akarok küldeni ezt írja ki: "Meghíváshoz legalább Tag ranggal kell rendelkezned!" Hogyan lehetek tag? :S
2011. nov. 29. 20:12
 1/8 godside ***** válasza:
szerintem a gyik vagy faq reszletes leirast tartalmazhat keresd fel es nezz utana...
2011. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jogos, köszi ;)
2011. nov. 29. 20:17
 3/8 godside ***** válasza:
de ha van felesleges meghivod ncore-ra akkor nekem is kuldhetsz... :D
2011. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi is a kérdés? hogy lehetsz tag? vagy hogy kell meghívót küldeni?

Egy meghívó elküldése 500 pontba "kerül".


A meghívási lehetőség csak akkor elérhető, ha a támogatás elérte a 100%-ot. (Természetesen támogatói státusszal bármikor lehet meghívót küldeni.)


• Csak Tag, vagy magasabb rangú felhasználók tudnak meghívót küldeni!

• Havonta 1 darab meghívó küldhető.

• Egy időben egyszerre csak 1 meghívóval rendelkezhet mindenki!

• A meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjaiért (nagyobb szabálytalanságok esetén pl.: aránycsalás)!

• Meghívó árulása, cserélése külső fórumokon, oldalakon azonnali törlést von maga után és szigorúan TILOS!


hogy lehetsz tag?

26 hete regelve

250 GB Up

2011. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát meghívóm az nincs, pont ez volt a gond, de a gyik-ban megtaláltam. Kerestem is amúgy csak nem esett le a tantusz, hogy "Wiki" néven van a gyik. 2. hozzászóló; köszönöm válaszodat, már megtaláltam. ;)
2011. nov. 30. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző meg a f@szomat! Egy meghívó igényléséhez 50 pont kell! Nézd meg -.-
2012. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mr.Cs válasza:

na most kötekedünk? Most pontosan 10 pont egy meghívó... -.-

Április 2ig

2013. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nem futja a nevemre válasza:
úristen,hogy lehet valaki ilyen hulye? elmondom nektek hogy par evvel ezelott 1000ft volt egy nCore-os meghivo, most nem 500pontert lehet kuldeni valakinek, hanem csak 50-ért,és ugy kapsz pontot hogy ha letöltesz valamit es vissza Seedeled-- magyarul vissza töltöd, és 3 napig kell vissza tölteni, na es attol fugg hany GB-os dolgot toltesz le, és ugy kapsz pontot, meg ugy is kapsz pontot ha naponta egyszer fel lepsz az oldalra, de amugy ott a leirasba az nCore-on okosok !!! :)
2016. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!