Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Dexpot programnak létezik...

A Dexpot programnak létezik ilyen beállítása? Vagy esetleg más programot ismertek erre a célra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez egy asztal megosztó program, vagyis helyesebben fogalmazva, több asztalt mutat nekem. A baj az, hogy ha szeretnék vmilyen műveletet csinálni (pl megnyitni egy fájlt) akkor automatikusan kinagyítja az adott asztalt. Nekem olyan program kéne, hogy egyszerre dolgozhassak több asztalon, úgy, hogy közben látnám is a többit. Remélem érhetően fogalmaztam és valaki tud segíteni!
2011. nov. 30. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Dexpot-om van, de nem világos a kérdés. Mi történik akkor, ha megnyitsz egy file-t? :)
2011. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én úgy szeretném az asztalt használni, hogy míg az egyik felületen dolgozok, addig a másik is látható legyen. Azonban a program úgy működik (sajnos) hogy ott látom mindkét munkafelületet, de ha az egyikre rákkattintok egyből teljes képernyőre vált és a másik felületet nem látom.
2011. dec. 3. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!