Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word nem válasszol, és nem...

Word nem válasszol, és nem mentettem :@ Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több órája csinálom(-tam) a házi dolgozatomat, és kb másfélóra után befagyott és kiírta, hogy (Nem Válasszol). És elfelejtettem menteni. Van valami megoldás, hogy magához téritsem a wordot, vagy vissza hozni az adatokat? (word 2007)


2011. nov. 30. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
újra kell írni sajnos!
2011. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:( Köszi
2011. nov. 30. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Ennyit az Microsoft Office-ról.

Én már egy éve LibreOffice-t használok, ingyenes és sokkal jobb. Csak a nevek mások (Word helyettt Writer, Excel helyett Calc, Power Point helyett Impress). Soha nem fagyott még le és nem tűnt el semmi.

Töröld ezt az MSOffice-t és töltsd le a LibreOffice-t. (Két fájlt kell letölteni, a Libret és a magyar nyelvit).

[link]

2011. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így működik, ez nem olyan hogy vissza lehet állítani mint pl. a rendszert, vagy automatikus mentést készíteni, bár ez mondjuk jó ötlet lenne ilyen szerkesztőkhöz is.
2011. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 30. 19:46
 6/14 anonim ***** válasza:
hát sztem nem a programot kéne hibáztatni hanem a felhasználót. : D abban a 90 percben fel sem merült a gondolat h menteni kéne?:D
2011. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De egy program CSAK ÚGY MAGÁTOL miért áll le? Jó, nem mentettettem, de mivel nem gondoltam, hogy valami gubanc lesz, mivel tiszta az ég, és még sose áltt le a gépem, vagy fagyott be, ezért feleslegesnek gondoltam.
2011. nov. 30. 19:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Az XP nem elég időt álló, szóval egy idő után el kezd befagyni, amikor elég töredezett a program. Ez elég gyakori probléma majdnem mindenkinél.
2011. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem három és fél éves XP SP3 van a gépemen, nem lassú, nem fagy le, napi karbantartással nincs vele semmi gond.

A LibreOffice tudja az Automatikus mentést, vagyis beírás közben is ment. Bármi történik, a dokumentum egy része biztosan megmarad. Úgy tudom, MSOffice is tudja ezt, kivéve, ha tört. Akkor nem biztos.

2011. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tört, mégse mentette el :/
2011. nov. 30. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!