Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung s5230 Probléma mi...

Samsung s5230 Probléma mi lehet az amit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a problémám hogy a telefonomra (samsung s5230)-ra rá tettem sikeresen egy S523MXEIL2 firmware-t, eddig minden jó volt de most viszont rá tettem egy iphone firmware-t na most ez után működött is meg minden de nekem nem tetszett és le akarom róla szedni próbáltam az imént említett s523MXEIL2-öt fel tenni rá és nem csinált semmit ugyan úgy iphone-s maradt.Mi lehet a baj? A válaszokat előre is köszönöm
2011. dec. 1. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami nem romlott el, azt ne akard megjavítani. Főleg ha nem is értesz hozzá. Érdemes egy probléma- és témaspecifikus fórumon érdeklődni, itt viszonylag kevés embert találsz aki buherálja a telefonját.
2011. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!