Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Na ki tud jó játékokat? :D

Na ki tud jó játékokat? :D

Figyelt kérdés

Kifogytam a játékokból, ezért kéne pár új, amik mennek is a gépemen. Olyanok kellenének, amik a leírt konfiguráción is elmennek, én nem elavultak(elavult pl. Cod 1-2, GTA SA...)


Amikkel játszottam, és tetszettek(viszonyítási alapnak):

-Crysis, Crysis Warhead, Crysis 2

-Star wars: the force unleashed 1-2

-Divinity 2

-Time shift

-Transformers, war for cybertron...(többet nem írok, tele lenne a téma... :D )


A gépem:

-Op.: MS Windows 7 Ultimate 32-bit SP1

-CPU: MD Athlon II X3 (3,2 GHz)

-VGA: ATI Radeon HD 5500 (512MB)

-RAM: 2db, 2GB-os Kingmax (össz. 4GB)


Nem megvenni akarom, hanem letölteni őket, tehát aki tud torrent-linket, az nem árthat :P

Válaszokat ide / üziben, köszi !


2011. dec. 1. 17:05
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy hülyének nézel de Half Life 2 :P vagy 3. CoD mw3 multija rohadtjó:). GTA IV. ÖSSZES cod:DxD. assassins creed I-III. Öööhm Sudden Strike III. stratégiai második VH-s. Battlefield Bad Company II. satöbbi ha jókat mondtam akkor írj:P
2011. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A CoD modern warfaare 3 multiplayert honnan lehet letölteni?
2011. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem a multikkal az a bajom, hogy torrenttel töltök, így nincsen érvényes CD Key-em... Tehát inkább a singleplayerre fektetem a hangsúlyt.

Köszi a tippeket, de én nem olyanokra gondoltam, mint a CoD és a GTA, hanem kevésbé ismert, de viszonylag jó játékokra :D

Amit ide írtok, mindnek utánna fogok nézni ><

2011. dec. 1. 20:01
 4/6 MJ199720 válasza:
Mindenképpen töltsd le a vilá legjobb játékát: Assassins Creed 1,2,Brotherhood, Revelations(holnaptól lesz elérhető a Revelations)!
2011. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, rajtavagyok !
2011. dec. 2. 11:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Na találtam 1 torrentet, amiben AC 1, 2 Brotherhood, és a 4 van bene (30 GB) aki kéri írjon üzenetet !
2011. dec. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!