Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Heart of darkness játék?

Heart of darkness játék?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy nem tudom hogy hol lehet letölteni ezt a játékot. Megvan, de nekünk Windows7 van a gépen, és amit letöltöttem az '98-asra jó, ezért nem jó a kép minőség és akadozik. Nagyon kéne, életbevágóó!ッ
2011. dec. 1. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól még hogy máshonnan töltöd le, a gépigénye ugyan az lesz. Nyilván nem kell nagyon csodálkozni hogy a Windows 7 nem kezel igazán jól egy 12 éves játékot...


Szerintem nem sok mit tehetsz ellene.

2011. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt sejtettem. DE nekem kéne egy olyan verzió, amit le tudnék tölteni és menne ezen a gépen simán.
2011. dec. 1. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
nem sikerült felfogni amit írtam?!
2011. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen felfogtam h a windows7 a szar és tuti h nem lehet rá rakni olyan verziót ami rendesen menne rajta.

De gondoltam h itt vannak programozó zsenik, akiknek nem akadály egy ilyen kérés.

2011. dec. 1. 17:49
 5/14 anonim ***** válasza:

igen felfogtam h a windows7 a szar és tuti h nem lehet rá rakni olyan verziót ami rendesen menne rajta.

De gondoltam h itt vannak programozó zsenik, akiknek nem akadály egy ilyen kérés.


Én meg úgy látom hogy egy kukkot nem fogtál föl abból amit mondok. A Windows 7 nem szar (bár ízlések és pofonok) de azon nem kell meglepődni hogyha a vadi új hifidbe bele erőszakolsz egy bakelit lemezt, azt nem fogja lejátszani. A fejedben pedig egy hatalmas tévhit lebeg, mert a programozók nem arra vannak szakosodva hogy kitaláljanak valami világmegváltó módszert egy mezei júzernek hogy egy tizen éves játékkal tudjon játszani az épp aktuális oprendszeren.

2011. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem egy tizenéves vagyok, egyszerűen kiskoromban imádtam ezt a játékot és ki akartam próbálni újra. Nem értek a programozáshoz és az ehhez fajta dolgokhoz (azért van diplomám...) csak annyi volt az intelligens kérdés hogy lehetne-e valahogy windows7en is futtatni. Vagy esetleg valaki nem tudná-e valami tippet adni vagy akármit, hogy rendesen menjen. Ennyi.
2011. dec. 1. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Látom a szövegértéseddel is bajok vannak.
2011. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Tedd fel a win 98-at és menni fog...
2011. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és hogyan, hol találom satöbbi?elmagyaráznád:)(mert vannak itt értelmesek, akik felfogják a kérdést és értelmesen válaszolnak..)
2011. dec. 4. 15:33
 10/14 anonim válasza:

Beírod google-be h "win 98 free download" és keresgélsz, vagy rákeresel torrent oldalon...

Egyébként normális választ adtam , nem értem mi bajod van vele :/

2011. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!