Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CCleaner programban a meghajtó...

Bozboroz kérdése:

CCleaner programban a meghajtó törlése az csak az összes programot törli le?

Figyelt kérdés

CCleaner programot gondolom többen ismeritek.. Nah amikor megnyitod utána menj eszközök utána meghajtó törlő..

És ha a C:/ meghajtót akarom törölni akkor a számítógép ugyan úgy működni fog,csak az összes programot törli? válaszokat légyszi!


2011. dec. 1. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt soha nem használom.
2011. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Bónusznak pedig az összes adatot és az operációs rendszert.
2011. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi. tehát nem valami ajánlatos használni.. XD
2011. dec. 1. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki lehet választani, hogy csak az üres helyet wipe-olja. Az annyiban hasznos, hogy ha valamit letöröltél, akkor az törölve is maradjon, ergo más szoftverrel ne lehessen visszaállítani.
2011. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha csak ezt választom ki: Csak szabad terület+ egyszeri felülírás(1 menetes) akkor az úgy jó?:)
2011. dec. 1. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Van valami célod is ezzel, vagy csak próbálgatod? Ha nem akarsz véglegesen eltüntetni valamit, amit letöröltél, akkor teljesen fölösleges ezzel gyilkolni a winyót.
2011. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaja de majd újra telepíteném újra a fontosabb progikat csak vannak olyan programok amiket hivatalos alkalmazás ként töltöttem le.. De nem lethet sehol letörölni néztem és már tiltottam meg minden nem sikerült és főként az ilyenek miatt.. meg nem ártana egy kis takarítás.. xD
2011. dec. 1. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:

"Csak szabad terület..."

Nem töröl semmit, csak az "üres" területet gyalulja le újra. Tehát semmi változást nem fogsz tapasztalni.

2011. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kÖszi :)
2011. dec. 1. 22:28
 10/10 anonim válasza:
Ha csak programok miatt tisztítanál, amiket nem tudsz letörölni a gépedről, akkor a Revo Uninstaller programot ajánlanám. Próbáld ki, hátha.
2013. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!