Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BioShock 2-nél miért akad, ha...

BioShock 2-nél miért akad, ha egy nagy teremben vagyok?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy ha egy olyan helyen vagyok, mint például az első szint, ahol felébredtem, akkor a pálya nagyobb része felé nézve nagyon akadozik kb 10-15 FPS, de ha befordulok egy sarokba, hasít mint a villám. Hiába húzom le vagy fel a grafikát meg se kottyan. Max grafikán ugyanúgy akad mint min grafon. Mi lehet a gond? Konf.: AMD Sempron 3200+ 2.1 GHz, Nvidia GeForce GT440 1 GB, 3 GB RAM-mal.
2011. dec. 2. 11:18
 1/2 DannyZuko ***** válasza:
Szerintem vagy az internet kapcsolatod, vagy a gt440 lesz a ludas itt. Véleményem szerint amúgy egyértelműen grafikai lagg. Próbálj másik drivert vagy ilyesmit, ha úgy érzed ezzel mindenkép mennie kéne...
2011. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
512 Memóriára lenne szüksége, szerintem az 1 GB VGA elég, driverrel már próbálkozom. Amúgy nem kell hozzá internet, mert nem online játszok, hanem csak Single Player módban.
2011. dec. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!