Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi patch kell a WOW-hoz...

Mennyi patch kell a WOW-hoz ha tört szerveren akarok játszani?

Figyelt kérdés

2.És mennyi GB-ot foglalnak?

3.Honnan lehet le tölteni?

4.Ha a Tauri szervernek akarok játszani akkor a web oldalán kell regisztrálni?(a Tauri web oldalán)

5.Akár törtön akár eredetin akarok játszani ugyan az a wow pogram(játék)kell mind kettőhöz?

6.Ugyan azok a patchek kellenek mind kettőhöz?

+1.Fel raktam a játékot (semmi kiegészítőt még nem raktam mellé meg semmit) de magától el kezené le tölteni a patcheket de 15 GB kell hozzá.Ennyi patch lenne?


2009. máj. 14. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

.nekem kb az egész kb 13 gigát foglal(az egész játék beleértve a lick kinget is, a patch-ekkel)

.a hivatalos oldalról bármit le tudsz tölteni, minden kell mintha eredetin játszanál( bár szervere válogatja, ha jól tudom taurin pl nincs még rendesen működő northrend(ha jól tudom még lich king sem, csak az előtte való utolsó patch, de lehet azóta fejlesztettek), és sok a bunkó(ezért is jöttem el onnan)

.ugyanaz a játék kell, de eredetihez kell eredetiben megvenni csak, törtszeróhoz jó akármilyen

.ugyanazok a patchek kellenek, de lehet hogy a taurin még nincs minden úgy, ahogy ott, ahol játszom az oldalukon kell megnézni, meddig kell patchelni és igen ott kell accot csinálni

22/L

2009. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!