Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letörölni az...

Miért nem tudom letörölni az ubuntut?

Figyelt kérdés
Tegnap feltelepítettem pendrivére az ubuntut, és mikor bekapcsolom a számítógépet kéri, hogy válasszak, hogy melyik op. rendszert akarom elindítani, de nem is a számítógépre telepítettem! Hogyan tudnám elérni, hogy ne kérdezze meg, hanem csak simán indítsa a win7-et?
2011. dec. 2. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Start => msconfig => rendszerindítás és megadod melyik induljon
2011. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem a gépre akkor hova telepítetted?:D


Amúgy de, felraktad azt is :) Windowson telepítetted wubi-val? Attól még berakja oda is. Ha törlöd az ubit elmúlik, de a boot.ini-t is szerkesztheted.

2011. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pendrivére telepítettem windowson belül wubival, de a gépen a programok telepítése/törlésénél már letöröltem.
2011. dec. 2. 18:01
 4/6 A kérdező kommentje:
msconfig>rendszer indításnál is csak a win7 van.
2011. dec. 2. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A rendszert ugyan a pendrive-ra tetted, de a grub (a Linux rendszerbetöltője) a gépeden maradt. Windows újrarakása letörli, de akkor nem fogod tudni a pendrive-ról sem indítani.
2011. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ezt csak a rendszer újra telepítése tünteti el?
2011. dec. 2. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!