Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Regi gepet lehet ezzel gyorsit...

Regi gepet lehet ezzel gyorsitani?

Figyelt kérdés

Van egy regi gepem.

1000 mhz

512 mb ram

nvidia geforce fx5200-sa v.kartya

20 gb hdd

win xp sp.3


Mar leallitottam a folosleges alkalmazasokat,sok mindent butykoltem regeditben is.A neten meg sok modszert leir az xp gyorsitasara.Ezeket mar mind megtettem.

Most jelenleg csak a google chrome van a gepen az ie mellett.CCleanerrel szoktam tisztitani,es latom,hogy sok minden lement a goggle chrome is,ugy mint az ie.

Kerdesem az,hogy gyorsulna egyet a gepem,ha letorolnem a chromot,toltenek le flas playert es hasznalnam az internet explorert?(ami alapbol a gepen van)

Nekem megfelel az is.Nekem a legujabb van es elg gyors.Nemtudom,mier tmondjak,hogy szar.


2011. dec. 2. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát csinálhatsz bármit, ebből csúcsgép már nem lesz...
2011. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

oke,.erre rajottem,de anyukamnak bongeszgetni megfelel.

A kerdesre valaszolj legyszi!

2011. dec. 2. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért böngészésre nem felel meg? Szerintem egy ilyen gép böngészni bőven jó, a chrome nem is zabál sokat. Szerintem azok nélkül a műveletek nélkül, amiket felsoroltál, is simán elment volna netezésre. Akkor meg kérdezem én, mi értelme volt a kérdésnek???
2011. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hat meg vannak rajta programok,es igy chrommal eleg lassu a gep.Ha a chromot leszedem,akkor elfogadhato,igy arra gondoltam,hogy jo lenne e az ie ? Vagy a chrome szuksegesebb?
2011. dec. 2. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha csak böngészésre kell akkor uninstall a programokat, és csapd fel a Firefoxot.
2011. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Chrome nálam spec gyorsabb, mint a Firefox, nem is kicsivel.


Amúgy ha igazán gyorsítani akarsz, akkor a Windowst felejtsd el és tegyél fel valami kisebb linuxokt. Böngészésre könnyen használható és ez a hardver bőven elég több félének is!

Ez [link] 128 mega rammal is vígan elfut, baromi régi gépeken is.

Ennek [link] már kell az 512 mega, de kicsit "dizájnosabb", meg talán több leírás van hozzá.


Érdemes egy próbát tenni!

2011. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én a linuxos ötletet elvetném, pláne hogy írta hogy az anyukájának kell...
2011. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, már nem azért, én a NAGYMAMÁM gépére pakoltam linuxot, aki számítástechnikai analfabéta és mégis kitűnően elvan vele!

Könnyen használható, sőt van pár olyan disztribúció, ami kifejezetten a Windows-ra hasonlít, hogy könnyebb legyen "átszokni".


Miért lenne amúgy nehéz? Van egy grafikus felület, amin csak el kell olvasni, hogy hova kattintasz... Mint Win-en.

+ A böngészés tök ugyan az, rákattintasz a böngésző ikonra és kész.

2011. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.Hasznosak voltak,de legyszi a kerdesre valaszoljon mar valaki !!

Az ie vel ellenne anyukam es akkor a chromot leszednem,amivel gyorsulna egyet a gep

2011. dec. 3. 17:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább az IE-t szedd le. Instabil, tele ven bugokkal és biztonsági hibákkal.
2011. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!