Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videókártya driver probléma...

Videókártya driver probléma ki tudja a megoldást? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Na szóval van nekem egy HD tipusú asztali ati videókártyám 66xx szériából.Nem túl rég vettem kb 3 hónapja.Ehhez volt egy cd-m amin rajta volt a drivere. Ezt használtam mosttanáig, mert most frissíteni akartam. Frissítettem is de sajnos ez a hiba üzenet fogadott "No ATI graphics driver is installed, or the ATI driver is not functioning properly. Please install the ATI driver apropriate for you ATI hardware, or configure using aticonfig." Tudom hogy volt már aki ezt írta mert láttam, lehet felesleges de nyitottam egy új topicot. Szóval ez a hiba fogadott aztán találtam leírásokat hogy iobit uninstaller töröljem le aztán csökkentett mód, driver cleaner stbstb.. meg csináltam mindent még az eszközkezelőben és letöröltem aztán újraindítottam a gépet. Megpróbáltam felrakni a legújabb ati drivert (11.11) de semmi, feltelepítette, aztán semmi nem történt újraindítottam a gépet meg sem jelent a control center, sőt még mappába sem volt feltelepítve..(így nyilván ezért nem indult el) Próbálgattam még törölgetni újratelepíteni de semmi, míg idáig nem de egyszer csak újra a fent említettem hiba üzenet fogadott.. Elég idegesítő, nem tudom mit csináljak, jó verziót töltöttem le.. (Win 7 Ultimate 64bit) mi lehet a megoldás? mindent megpróbálok, segítsetek, megköszönném nagyon!?
2011. dec. 2. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld indítani a win7 frissítését te, és akkor általában felajánlja a driver telepítését. Persze előbb távolítsd el az eszközkezelőben újra. Nem mindig jönnek be ezek a driver frissítések úgy hallottam.
2011. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt, nem talál hozzá meg felelő illesztő programot, sőőt semmit nem talál..
2011. dec. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!