Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S Újraraktam a gépet,...

S. O. S Újraraktam a gépet, xp-t raktam rá, de minden eltűnt róla. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

milyen driver-eket kell / érdemes ilyenkor felrakni? semmi nincs rajta, még net sincs (bár attól pd-n tudok átrakni cuccokat), honnan tudok ilyeneket leszedni?

segítsetek légyszi, sürgős lenne


2011. dec. 2. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyártó honlapjáról...

Szóval..., milyen gép?

2011. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen gép? :$
2011. dec. 2. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Géped típusa, neve stb. Ezek kellenek a driverek beszerzéséhez, ha nincs meg az a cd, amit a vásárláskor kaptál.
2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a típusa: intel celeron D 336
2011. dec. 2. 21:05
 5/5 tabaki ***** válasza:
Tölts le valami rendszervizsgáló programot (Mint az Everest Home vagy az AIDA32, biztosan van még egy jó pár), és futtasd, A vizsgálatból ki tudod deríteni, hogy ténylegesen milyen típusú perifériáid vannak, és a gyártók honlapján rendszerint megtalálod a drivert. Ha olyan régi a cucc, hogy onnan már kifutott, a neten akkor is felbukkanhat valami magánarchívumban.
2011. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!