Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell ezt kitörölni?

Hogy kell ezt kitörölni?

Figyelt kérdés
Kiszeretnék törölni egy programot, mert amikor leakartam tölteni egy másikat, akkor nem vettem észre, hogy azzal együtt letöltöttem a McAfee Security Scan Plus-t is. És ezt szeretném kitörölni, Windows 7-em van, de nem sokat értek a számítógépekhez.
2011. dec. 2. 21:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jó volna, ha valaki részletesen, lépésről lépésre szájbarágós stílusban leírná, hogy mibe kell belemennem és hogyan törölhetném ki.
2011. dec. 2. 21:52
 2/11 anonim válasza:
52%
Start, (tudod ott bal alul a monitoron xĐ) aztán vezérlőpult, itt keress egy olyat hogy "programok és szolgáltatások" és itt keresd meg a törölni kívánt fájlt, (jelen esetedben a McAfee Security Scan Plus-t) és kattints az "eltávolítás" vagy néha "eltávolítás/módosítás" gomgbra, és onnan már írja, hogy mit csinálj :)
2011. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszike, de nekem ez angolul van.
2011. dec. 2. 22:51
 4/11 vagyokakilehetek ***** válasza:
44%

bocs nem tudtuk hogy nem tudsz magyarul(angolul)


esetleg ez a nyelv jobb lesz már?


Bắt đầu, (bạn có biết ông để lại ở phía dưới của xĐ theo dõi), sau đó Control Panel, bạn hãy tìm một trong đó là "chương trình và dịch vụ," và tôi tìm thấy những tập tin đã xóa (trong trường hợp này, tâm trí của bạn, McAfee Security Scan Plus), và nhấn vào "loại bỏ" hoặc đôi khi "Gỡ bỏ / Thay đổi" nút, và sau đó điều này mô tả những việc cần làm


ennél részletesebben nem lehet leírni...

2011. dec. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

[コントロールパネル]し、[スタート]、(あなたが、彼はモニターxĐの下部左)知っている、あなたは"、プログラムやサービス"そのそのいずれかに見て、私は削除されたファイル(この場合は、あなたの心、マカフィーセキュリティスキャンプラス)を見つけ、"削除"をクリックまたは時々"アンインストール/変更"gomgbraをし、これはあなたが何をすべきかについて説明します。)


Vagy itt van japánul. :)

2011. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Почеток, (знаеш дека оставени на дното на xĐ монитор), а потоа Control Panel, барате за еден дека "програмите и услугите," и јас се најде на избришани датотеки (во овој случај, твојот ум, McAfee Security Scan Плус) и кликнете на "Избриши" или понекогаш "Избриши / промени" gomgbra, а потоа ова го опишува она што го правите:)
2011. dec. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálatok kedvesebb és segítőkészebb ember nincs is a földön! Így segítsenek nektek is, ahogy ti nekem!
2011. dec. 3. 09:16
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
leírta neked magyarul részletesen annál részletesebben nem is lehet mit akarsz még?milyen emberek vannak
2011. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zeronibble ***** válasza:
100%
Gondolom angol az oprendszer. Én tudok angolul, de mindenem magyar, tehát én se tudom mi az angol windowsban a programok telepítése vezérlőpult-elem neve. Lehetne tippelni, hogy Control Centerben lesz Programs/Softwares valami lesz, abban katt a McAfee Security izére, Uninstall/Delete/Modify, akármi lehet, ennek ellenére szerintem megoldva :D
2011. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Igen, angol az operációs rendszer.
2011. dec. 3. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!